nutka - komentarze


KOPIA LISTU DO NATALII :P :P :P.
KOBITKI KOBITKI:P TEZ WAS KOCHAM:wink:
Sima i ni sima.Jo tero godom po górolsku,bo taka tradycha hej. Jak sie ni rozczyto, to sie domyslono.A tero po polskiemu,bo si nie rozczyto z tego co chce wum przekozoc hej....
Skoro jedziesz Natalko do Gdańska...wiesz,ja mieszkam w Gdyni jak coś i to wcale nie jest daleko :D:D:D.Jak coś to wiesz...;).W czwartek jade do Gdańska żeby mi gorset wyrobili :P. Tak,dobrze przeczytałaś, gorset, bo jestem krzywa:P.Chodziłam na rehabilitacje ktore nic nie dały....:P (i zwiałam z trzech ostatnich zajęć;) ale to tak uf uf:P).Lumaj,takie gorsetowate gówienecko kosztuje 1300zł,ale z NFZ mamy 1100 opłacone:P.Przysłałabym Ci(wam-oki,powiedzmy że bede pisała CI,ale bede miała na myśli WAS,bo już się w czasach myle;););) ) jakieś fotki,ale nie wiem jakie wysyłałam i sie mogą pomylić i wogóle:P:P:P.Nie wiem co jeszcze napisać:P.Wiesz,jak byście robiły jakąś imprezke z okazji zakończenia roku szkolnego (:D) to możecie mnie zaprosić:P,bo u mnie się raczej nic nie szykuje-poza tym ostatnia impra była taka sobie;).Dzisiaj się dowiedziałam, że wreszcie szykuje się wycieczka:P. A jaka zarąbista, 3 dniowa:P.A wiesz gdzie? Dookoła szkoły, najpierw nocleg na boisku, potem na drabinkach,a potem na rampie:P.A obiady w stołówce:P.Już sobie zamówiłam miejsce na środku rampy;).A niech ktoś spróbuje mi je zabrać;););). O! Właśnie sobie przypomniałam że miałam dziś zerwać z Damianem . Nie chce mi się pisać esa...eee tam;).Może jutro:P.Wogóle mam dość,postanowiłam że koniec z PRAWDZIWYMI facetami:P.Postanowiłam,że do końca 3 gimnazjum nie bede miała chłopaka! No chyba że coś się trafi w te wakacje,ale w to szczerze wątpie:P.Teraz podoba mi się gościu z TV (wiem,jestem idiotką:P). Nazywa się Jason Chan-dzisiaj dyskutowałam z Anetą,czy może nie jest synem Jackie Chana:P.Ja wiem że jestem głupia,ale ja chyba już nie zaufam żadnemu facetowi z otoczenia,więc wybrałam sobie takiego sweet boya i nikogo innego nie chce:).Jakbyś chciała go zobaczyć to występuje na Jetix w serialu Power Reangers Ninja Storm, na imie ma Cam:P.Prosze o komenta do mojej decyzji;).Od piątku nagrywam odcinki tego serialu:P.Ale tak to oglądalam pare ostatnich odcinków,a potem leciało od początku i też ogladałam (wiesz,coś jak zbuntowany anioł:P).I mi się spodobał i oglądam:P.Dobra dobra,ja już bredze,miłego czytania,ucałuj ode mnie laski i pozdroof,no i siebie(powodzenia;)) PAPAPA:*:*:*
/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Musiałam sobie zapisać moje POSTANOWIENIE tutaj:P.Hehe:P

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.05.2005 :: 21:10 :: 80.51.253.206

amanda

hej:) fajny blog. będę tu wpadać i zapraszam do mnie www.amanda.talk.pl
11.05.2005 :: 19:41 :: host-81-190-65-7.gdynia.mm.pl

Natalii

hmm no postanowienie bardzo dobre:) najlepiej nie myslec w ogole o facetach...wiadomo czemu...no ale wiesz co, wierzmy ze spotkamy jakis fajnych chlopkow kiedys :D ktorzy bedą fajni:) (i będą sie spotykac przynajmniej 4 razy w miesiącu:> ) :):)
Talk.pl :: Wróć