nutka - komentarze


Siemka.Dzisiaj będzie ostatni odcinek Power Rangers Ninja Storm.Oczywiście już go widziałam.Ale jutro nagrywam wszystko od początku,bo już mi zwiały 2 odcinki .Bywa.Dowiedzialam się z Jetixa że serial ma 38 odcinków.To bedzie mnie kosztowało 5 kaser po 190 minut!.No cóż.A dzisiaj jest festyn na który oczywiście ide.Jeszcze musze Ecie prezent kupić bo ma w środe urodziny.Co prawda nie wyprawia,a jak wyprawia to zaprasza rodzinke itp. ale jest moją psiółą,więc prezent i tak jej kupie.Wiem że bardzo lubi Dumle.Czerwone.JENYS!ILE JA SIE ZA TYM NAATAŁAM! Nie ma tego w Globie,w Tesco ani na całej giełdzie ważywnej!!!Tata pojechał ze mną na Karwiny do bankomatu,połaziliśmy naokoło i trafiliśmy do delikatesów. Zrezygnowana zapytałam czy sa Dumle.SĄ!!!!JENYSSS!!! No i co że kosztowały 27zł za kilo,ale BYŁY! Kupiłam 15 deko, czyli jakieś 4zł i pojechaliśmy do domu.Dumle mam z głowy.Wcześniej też Aśka kupila gruba dużą niebieską kredkę.I kartke w Tesco kupiłam.Jeszcze chce kupic ramke.Tylko ciiiiii,nic nikomu nie mowcie

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.07.2007 :: 12:35 :: chello083144113198.chello.pl

AleX

mamy rok 2007 a ja znajduje Twojego starego bloga Oo
27.05.2005 :: 22:50 :: host-81-190-65-7.gdynia.mm.pl

Natalii

ahh te dumle:)
Talk.pl :: Wróć